HAKKIMIZDAFirmamız multiflament poliproplen CF iplik üretmektedir. Çok sayıda renk seçeneği ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Kurulduğu günden bu güne PP ipliğin kullanıldığı farklı alanlarda hizmet vermektedir.


CF iplik dar dokuma, ev tekstili, iç giyim, mobilya ve tekstil aksesuarları, vs. imalatında kullanılır. Müşteri talebine göre farklı denyelerde ve bir çok farklı renkte üretimi yapılmaktadır. Kaliteli ve hızlı bir servis sağlamak amacıyla dünyanın lider tekstil makine üreticileri tarafından son teknoloji ile dizayn edilmiş olan son model tekstil makineleriyle üretim yapılmaktadır.


İleriyi ve teknolojik gelişmeleri ön görerek ilerleyen firmamız, iplik talebinde bulunan firmalar için kaliteli ve hızlı bir üretimin en doğru adresidir.

MİSYONUMUZ

Kalite bilinci ile, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, farklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde artırmak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

- Üstün kalite, uygun maliyet anlayışı çerçevesinde sürdürülebilir bir büyüme trendi yakalamak ve piyasada üstünlük kazanmak.

- Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçen, müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretebilen bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalitede ürünler üreterek dünya pazarında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar toplam kalite zinciri kuran, dünya tekstil sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli olarak geliştiren bir dünya şirketi olmaktır.

- Rekabet üstünlüğü sağlayacak derecede yüksek kalite standartlarına sahip olmak

- İçinde bulunduğumuz sektörde istihdam sağlamak ve çalışma arkadaşlarımıza daha yüksek yaşam standartları sunmak

Iletişim Bilgileri

Telefon

+90 212 5650127

+90 212 5650128

E-posta

info@ polimariplik.com.tr

Faks

+90 212 6129150

Adres

Davutpaşa Cad. Davutpaşa Emintaş Sitesi No: 101/84 -A Topkapı / İstanbul Turkey

Bize Ulaşın

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım